Vývoj SW na míru

Z počátku se může tato cesta zdát jako nereálná a nákladná. Ovšem vlastní software na míru má hned několik výhod: urychlení pracovních procesů, jehož důsledkem je ušetřená pracovní síla a měsíční výdaje. Díky možnosti „ušít“ software na míru vaší společnosti Vám nebudou chybět zásadní funkce a zároveň Vám žádné zbyteční nebudou překážet. 

Při vývoji využíváme ty nejvhodnější nástroje, abychom do budoucna ušetřili váš čas a nový software tak byl připravený na vše, co od něj očekáváte. Vzhledem k našemu agilnímu přístupu dokážeme přijít s řešením, které je jak úsporné, tak efektivní. Vlastní software přináší firmám dnes téměř nutnou automatizaci některých procesů. Výsledkem chytrého využití business intelligence a možnosti analýzy dat může být i zvýšení konkurenceschopnosti na trhu. Velkou výhodou je také optimální napojení na ostatní firemní aplikace.

Hlavní výhody, které vývoj na mírů přináší:

  • Optimalizaci nákladů ve firmě
  • Přehlednější sdílení informací
  • Optimalizace procesů ve firmě
  • Veškeré informace v jednom software
  • Kontroly výkonnosti a reporty 

Postup při vývoji?

Zeptáme se

Zeptáme se vás na několik klíčových otázek, ať jsme schopni pochopit požadované nastavení a definované cíle.

Zanalyzujeme

Zanalyzujeme aktuální stav ve Vaší firmě. Projdeme si vaše vnitřní procesy a které úkony jednotlivé oddělení ve firmě vykonává.

Navrhneme

Navrhneme ideální a efektivní postup pro vývoj a automatizaci vnitřních procesů. V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, nastavíme si cíle, rozpočty a vyhodnotíme časovou náročnost práce.

Realizujeme

Ihned po schválení zahájíme práci na vašem projektu.

Reportujeme

Pravidelně zasíláme report všech aktivit, cílů a výsledků vašeho projektu.​

Pár čísel pro Vaši představu

100% spokojných klientů
5/5
0
Spuštěných projektů
0
Spokojených klientů
0
Projektových hodin
0
Let zkušeností