Tvorba e-shopů

Česko je rájem e-shopů. V Česku je největší počet e-shopů na obyvatele a celkově je u nás nyní okolo 40 000 e-shopů. Nákupy po internetu jsou čím dál oblíbenější a není se čemu divit, že obrat české e-commerce každý rok strmě stoupá. Dnes on-line prodávají i tradiční odvětví, které dodnes prodávaly jen v kamenných prodejnách.

V dnešní době není problém vytvořit a zase jej zrušit. Aby e-shop vydržel a uspěl mezi konkurencí je důležité zvážit a věnovat se i dalším aspektům e-commerce. Proto je dobré vybrat si vhodného partnera, který vám poradí a pomůže.

V dnešní době máte mnoho možností, jak si e-shop zařídit. První variantou je nechat si naprogramovat vlastní systém dle svých představ a požadavků. Využít některou z open-source variant e-shopů. Poslední možností je využít některou z platforem na pronájem e-shopů, kterých je v ČR i ve světě nepřeberné množství a každá z nich má jiné výhody i nevýhody.

Jak se v tom ale zorientovat? My vám rádi poradíme a pomůžeme.

Postup při zprovoznění e-shopu?

Zeptáme se

Zeptáme se vás na několik klíčových otázek, ať jsme schopni pochopit požadované nastavení a definované cíle.

Zanalyzujeme

Zanalyzujeme konkurenci ve vaší oblasti podnikání. Projdeme produkty, které plánujete prodávat a definujeme vaši cílovou skupinu.

Navrhneme

Navrhneme ideální a optimální řešení, které pro vás bude nejvhodnější. Tak aby e-shop byl přesně dle vašich představ se všemi funkcemi, ale s ohledem na cenu.

Realizujeme

Ihned po schválení zahájíme práci na vašem projektu.

Optimalizujeme

Pravidelně optimalizujeme vás e-shop, tak aby byl vždy aktuální a schopný obsloužit vaše zákazníky. Bereme ohled na aktuální trendy.

Pár čísel pro Vaši představu

100% spokojných klientů
5/5
0
Zrealizovaných e-shopů
0
Spokojených klientů
0
Projektových hodin
0
Let zkušeností