Outsourcing ICT

Chcete ušetřit za správu sítí a informačních systémů? Máme řešení! Specializujeme se na outsourcing ICT. Snižte si náklady a přenechte starosti profesionálům.

S čím přesně Vám pomůžeme?

Správa a zabezpečení sítě

Postaráme se o řádný a rychlý chod vašich počítačových sítí a interních systémů, na kterých stojí Váš byznys. Vlastní správa IT je především pro malé a střední společnosti zbytečně nákladná a složitá. Využijte náš outsourcing ICT a ušetřete čas i peníze. Pomůžeme Vám jak s komplexním zabezpečením, tak správou běhu interních systémů od e-mailového serveru přes ERP a CRM systémy. Díky nabídce outsourcingu od SimplyBEST máte k dispozici spolehlivého správce vždy, kdy to potřebujete. Neváhejte se na nás obrátit.

Správa a monitoring serverů Windows a Linux

Nefunkční server, problémy s připojením k informačním systémům nebo ztráta důležitých dat dokáže ochromit chod a ziskovost celé Vaší společnosti. Předejděte možným komplikacím a využijte našich služeb. Servery a interní systémy pro Vás nejen zprovozníme. V případě zájmu máme ve správě také chod, monitoring, aktualizace a pravidelné zálohy. To vše s cílem zajistit jejich bezproblémový provoz, na který se můžete spolehnout. Soustřeďte se čistě na Vaše podnikání a servery svěřte do péče nám.

 

Správa klientských stanic a periferií

V rámci našich služeb najdete také správu pracovních stanic a periferií – tiskáren, skenerů, monitorů, externích disků a podobně. Díky pečlivému přístupu odhalíme možné problémy, ještě než se objeví. Provádíme za Vás preventivní kontroly a prohlídky kancelářské a výpočetní techniky (tzv. profylaxe). Stejně tak udržujeme přehled o aktuálním stavu softwaru a počítačového hardwaru. Chcete, aby veškerá technika jednoduše fungovala? Stačí nás oslovit.

Konzultační služby

Využijte našich dlouholetých zkušeností v oboru informačních technologií. Poskytujeme odborné konzultace s implementací nových technologií a systémů. Směřujte na nás libovolné dotazy! Naše zkušenosti z praxe jsou Vám k dispozici. Udržet krok s IT vývojem pro Vás nebude problém.

Jak to celé funguje?

Zeptáme se

Zeptáme se vás na několik klíčových otázek, ať jsme schopni pochopit požadované nastavení a definované cíle.

Zanalyzujeme

Zanalyzujeme aktuální stav Vaší vnitřní sítě včetně zabezpečení a procesů.

Navrhneme

Navrhneme ideální a efektivní postup. V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, nastavíme si cíle, rozpočty a vyhodnotíme časovou náročnost práce.

Realizujeme

Ihned po schválení zahájíme práci na vašem projektu.

Reportujeme

Pravidelně zasíláme report všech aktivit, cílů a výsledků vašeho projektu.​

Pár čísel pro Vaši představu

100% spokojných klientů
5/5
0
Realizovaných projektů
0
Spokojených klientů
0
Systémových hodin
0
Let zkušeností