Marketing a propagace

S marketingovou strategií podloženou výzkumem a daty půjde uvedení značky nebo zvyšování prodejů snadněji. Ctíme pravidlo, že dobrá marketingová strategie je základem úspěchu následných kampaní a rozvoje vaší značky. Proto ve spolupráci s vámi vytvoříme daty podloženou analýzu současné situace a marketingový výzkum, který povede k nové komunikační strategii a kompletnímu mediaplánu. Vše také kompletně zrealizujeme. Na vaší zakázce bude pracovat tým copywriterů, ideamakerů, grafiků i zkušených media plannerů. Komunikaci s vámi budeme odborně konzultovat.

Správa PPC

  • Propracovaný výkonnostní marketing: prodej, sběr kontaktů nebo celková viditelnost na webu.
  • Zvýraznění ve vyhledávání či obsahové síti.
  • Váš výkonnostní marketing uchopíme komplexně od PPC přes zbožové srovnávače, výkonnostní kampaně na sociálních sítích až po SEO.
  • Využíváme nejmodernějších nástrojů jako: PPC Robot, PPC Bee, Google Data studio a posouváme kampaně k maximálnímu využití automatizace tak, abychom snižovali celkový podíl nákladů na obratu (PNO), a to včetně nákladů na personální řízení kampaní a dosahovali tak co nejvyšších marží
  • Veškeré výsledky kampaní vám vždy přehledně vyhodnotíme včetně doporučení pro další postup.
  • Pokud jste e-shop, doporučíme vám po naměření parametrů přechod k modelu řízenému přes PNO (podíl nákladů na obratu).

Pomůžeme Vám rozhýbat Vaši firmu

Jak to celé funguje?

Zeptáme se

Zeptáme se vás na několik klíčových otázek, ať jsme schopni pochopit váš byznys spolu s aktuální situací.​

Zanalyzujeme

Zanalyzujeme poptávku po vašich produktech, nebo službách spolu s tržním potenciálem. Zjistíme jak si na tom stojí vaše konkurence, kolik lidí poptává vaše služby, nebo produkty.​

Navrhneme

Navrhneme ideální a efektivní postup. V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, nastavíme si cíle, rozpočty a vyhodnotíme časovou náročnost práce.

Realizujeme

Ihned po schválení zahájíme práci na vašem projektu.

Reportujeme

Pravidelně zasíláme report všech aktivit, cílů a výsledků kampaní vašeho projektu.​